T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü Çerkeş Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü Çerkeş Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

KLİNİK UYGULAMA / YAZ STAJLARI

Güncelleme Tarihi: 12/03/2021STAJ BAŞVURULARI HAKKINDA

  • Üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı’ nın Kariyer Kapısı Çevrimiçi Platformu olan https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresi üzerinden 22 Şubat-22 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceklerdir.
  • Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze bağlı sağlık tesislerimize şahsen staj başvurusu yapılmayacaktır.
  • Başvurular içerisinden Müdürlüğümüzce belirlenecek kontenjan sayısı kadar öğrenciye sistem üzerinden teklif gönderilecektir. Teklif gönderilirken öncelikle Çankırı Karatekin Üniversitesinde öğrenim gören öğrenciler ile Çankırı İli dışındaki illerde öğrenim gören ve ailesi ile birlikte Çankırı’ da ikamet eden öğrenciler dikkate alınacaktır.
  • Bahar dönemi uygulaması için sadece mezun durumda olan Hemşirelik Bölümü öğrencilerinin Covid-19 aşısı 2 doz yaptırmış olması kaydıyla başvuruları dikkate alınacaktır.
  • Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze bağlı sağlık kuruluşlarında bahar dönemi staj dönemi 01.05.2021/31.06.2021 tarih aralığında, yaz dönemi stajı ise 01.07.2021/31.08.2021 tarih aralığı olarak belirlenmiştir. Ayrıca gönüllü staj başvurusu kabul edilmeyecektir.
  • Bahar ve yaz stajlarının yapılıp yapılmayacağı salgının seyrine göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerileri ile Çankırı İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararına göre değişkenlik gösterebileceğinden staj başvurusu yapan öğrencilerin Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü ve Hastanemiz web sitelerini takip etmeleri gerekmektedir.  

                      Kamuoyuna önemle duyurulur.